New York není jen nezapomenutelná metropole

Sedačka – středobod každého obývacího pokoje.

V Tempus design mají rádi věci pod dohledem od A do Z, zaleží jim na každém detailu, možná i proto se před pár lety rozhodli, že budou vyrábět sedačky s vlastním rukopisem.

„V Česku není mnoho firem, které se na tuto službu specializují, rádi jsme se stali jednou z nich a představíme Vám náš signature produkt, sedačku New York“ říká zakladatelka firmy, Zuzana Červenková, která právě za tímto originálním kouskem stojí. Každý díl je promyšlený do detailu.

 

 

Máme rádi, když jsme u věcí od samého začátku a takhle to bylo i naší sedačkou, chtěli jsme vytvořit přesně takovou, jakou bychom chtěli mít doma my sami. A tak přišel první nákres. Věděli jsme, že chceme multifunkční kus, který si můžete složit podle sebe přesně tak, aby padl jako ulitý do vašeho interiéru. Jednotlivé moduly jsou jednoduše sestavitelné a přichytávají se k sobě pomocí magnetů, zkoušeli jsme hloubku sedáků, každý centimetr je do detailu promyšlený, pokud máte rádi pohodlí, bez opěrných polštářů je sedačka vhodná i jako menší postel klidně na přespání, pokud přidáte polštáře, pohodlně si sednete a vychutnáte si šálek kávy s návštěvou, skutečně jsme vymysleli variabilní sedačku vhodnou pro každého. Je možné si vybrat z mnoha různých barev a materiálů potahů, z nichž veškeré jsou voděodolné a mysleli jsme při tom i na majitele zvířecích mazlíčků, v nabídce proto máme i potah odolný proti zvířecím chlupům, respektive materiál je takový, že je z něj velmi jednoduše odstraníte. A proč jsme ji pojmenovali New York? Protože na New Yorku totiž vzniká závislost a je nezapomenutelný. V tom dobrém slova smyslu.

Interiérové studio Tempus Design, kterému se podařilo získat věrnou základnu fanoušků na instagramu, a je tak v současné době nejsledovanějším interiérovým studiem v České republice. Slavní klienti se netají chválou a Tempus Design je díky svým projektům novou stálicí na nebi krásného bydlení. Přijďte se přesvědčit osobně do jejich Showroomu na pražském Chodově.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení