O Nás

Tempus Collection je kolekce vysoce kvalitního ale dostupného vybavení interiéru, pečlivě sestavená zkušenými architekty ze studia Tempus Design.

 

Při realizacích interiérů jsme naráželi na problém s výběrem vybavení, které neodpovídalo našim potřebám. Vlastně je to pokaždé stejné: najít to, co opravdu chcete, stojí v lepším případě spousty času a námahy, a v tom horším to vůbec nenajdete, protože v daném designu vám třeba nesedí barva nebo materiál, a tak jste nuceni dělat kompromisy. A tak jsme společně s našimi nejlepšími dodavateli vyvinuli řadu interiérového vybavení, za které ručíme, a které si zároveň můžete maximálně individuálně definovat. Spojili jsme tak hotové produkty nadčasového designu se zakázkovou výrobou.

 

Pro židle a křesla vyráběné na zakázku jsme předvybrali ty nejkrásnější materiály a barvy. Vlajkovou lodí kolekce je naše na míru vyráběná modulární sedačka New York, která nabízí nepřeberně možností pro opravdu individuální styl a umístění v interiéru.

 

Naši architekti do této kolekce vybrali i specifické prvky interiéru, jako jsou dřevěné interiérové lamely – akumely, nebo designové betonové stěrky v exkluzivních odstínech, vytvořených speciálně pro Tempus Design Collection. Ty mají moc velmi jednoduše proměnit každý interiér v neobyčejný. Proces tvorby těchto speciálních odstínů obnášel několik měsíců vzorkování a neustálého ladění barev k dokonalosti – a to je hodnota, kterou naší kolekcí nabízíme. Nedocenitelné odborné zkušenosti našich architektů zhmotněné ve finálním produktu, u kterého víte, že nešlápnete vedle.

 

Tempus Design Collection se pyšní i speciální spoluprací s italskými designéry. Spolupracujeme se značkou Dall’Agnese se 70letou tradicí v oblasti dokonale elegantního designu. A je to právě pověstný italský smysl pro krásu a styl, který se naší kolekcí nese. Ovšem jde o luxus moderního života. Ten spočívá ve vyspělých výrobních technologiích, tvarové jednoduchosti a ušlechtilých přírodních materiálech. Design vás totiž nemá rušit, obtěžovat, ani trápit, ale vytvářet příjemný prostor pro život.

 

tempusdesign_tempus_design_obrázek_1_1