O Nás

Tempus Collection je kolekce vysoce kvalitního ale dostupného vybavení interiéru, pečlivě sestavená zkušenými architekty ze studia Tempus Design.

 

Při realizacích interiérů jsme naráželi na problém s výběrem vybavení, které neodpovídalo našim potřebám. Vlastně je to pokaždé stejné: najít to, co opravdu chcete, stojí v lepším případě spousty času a námahy, a v tom horším to vůbec nenajdete, protože v daném designu vám třeba nesedí barva nebo materiál, a tak jste nuceni dělat kompromisy. A tak jsme společně s našimi nejlepšími dodavateli vyvinuli řadu interiérového vybavení, za které ručíme, a které si zároveň můžete maximálně individuálně definovat. Spojili jsme tak hotové produkty nadčasového designu se zakázkovou výrobou.

 

Pro židle a křesla vyráběné na zakázku jsme předvybrali ty nejkrásnější materiály a barvy. Vlajkovou lodí kolekce je naše na míru vyráběná modulární sedačka New York, která nabízí nepřeberně možností pro opravdu individuální styl a umístění v interiéru.

 

Naši architekti do této kolekce vybrali i specifické prvky interiéru, jako jsou dřevěné interiérové lamely – akumely, nebo designové betonové stěrky v exkluzivních odstínech, vytvořených speciálně pro Tempus Design Collection. Ty mají moc velmi jednoduše proměnit každý interiér v neobyčejný. Proces tvorby těchto speciálních odstínů obnášel několik měsíců vzorkování a neustálého ladění barev k dokonalosti – a to je hodnota, kterou naší kolekcí nabízíme. Nedocenitelné odborné zkušenosti našich architektů zhmotněné ve finálním produktu, u kterého víte, že nešlápnete vedle.

 

Tempus Design Collection se pyšní i speciální spoluprací s italskými designéry. Spolupracujeme se značkou Dall’Agnese se 70letou tradicí v oblasti dokonale elegantního designu. A je to právě pověstný italský smysl pro krásu a styl, který se naší kolekcí nese. Ovšem jde o luxus moderního života. Ten spočívá ve vyspělých výrobních technologiích, tvarové jednoduchosti a ušlechtilých přírodních materiálech. Design vás totiž nemá rušit, obtěžovat, ani trápit, ale vytvářet příjemný prostor pro život.

 

tempusdesign_tempus_design_obrázek_1_1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení