Martina Pártlová si pořídila chalupu: Ruinu promění v přepychové bydlení jako z ranče v Dallasu

Martina Pártlová si pořídila chalupu: Ruinu promění v přepychové bydlení jako z ranče v Dallasu

Zpěvačka Martina Pártlová (42) si před časem splnila jeden ze svých snů. Pořídila si „ruinu“, ze které chce vybudovat krásnou chalupu, kde se budou tvořit pěkné životní momenty a vzpomínky. Martina redakci eXtra.cz prozradila, že chalupu čeká rozsáhlá rekonstrukce. Na sociálních sítích sdílela vizualizace budoucího interiéru, ze kterých spadla jejím fanouškům brada. Hlavním prvkem je dřevo a nebude chybět ani ohromný krb. Zpěvačka se naší redakci svěřila, kde čerpala inspiraci.

Zpěvačka Martina Pártlová si před nějakou dobou pořídila nemovitost, ze které chce vybudovat rodinnou chalupu, jež zatím ještě v dnešních dnech připomíná spíš staveniště.

„Vždy jsem si přála koupit nějakou starou ruinu a předělat ji k obrazu svému. Hlavním důvodem, proč jsem si tuhle nemovitost pořídila, bylo, že se tam chci jednou setkávat s celou rodinou, třeba na Vánoce nebo při různých příležitostech,“

Doufám, že bude do Stelliných 18. narozenin, říká Martina

„Bohužel, když jsem chalupu pořizovala, byla situace ještě trošku jiná. A tak si myslím, že to bude trvat trošku déle, než jsem si představovala, doufám, že to bude do Stelliných osmnáctých narozenin,“ řekla s úsměvem. Vysněná chalupa se sice bude proměňovat pomalu, ale zpěvačka má už jasnou představu, jak by měl interiér vypadat. „Já už jsem určitou představu, jak by to mělo vypadat, měla. Čerpala jsem všude možně, ale k dokonalosti to dotáhla až firma Tempus Design, která celý interiér i řešení dispozic navrhla,“ dodala maminka roční dcery Stelly, která své fanoušky nechala do chalupy nahlédnout přes vizualizace, jež sdílela na svém Instagramu.

Fanoušci jsou z chalupy paf

Ze snímků je znát, že hlavním prvkem chalupy bude dřevo. Celý interiér se ponese v přírodních odstínech. V obývacím pokoji, který je spojen s kuchyní, nechybí mohutný krb, který navodí tu pravou chalupářskou útulnou a hřejivou atmosféru.

Fanoušci Martiny Pártlové jsou z vizualizace chalupy paf. „To je lepší než u Leoše Mareše. To není chalupa, ale ranč z Dallasu,“ uvedl jeden z fanoušků. „Spadla mi brada, nic hezčího jsem asi nikdy neviděla, ať se dílo daří,“ napsala další sledující. „Stellinka se má, to budou legendární party,“ dodala příznivkyně Martiny Pártlové s úsměvem. V galerii se podívejte, jakou krásnou chalupu oblíbená zpěvačka a bavička buduje.