Simona Krainová: Život v pár kufrech a útěk z půdního holobytu!

Před náročnou rekonstrukcí střešního bytu a blížící se padesátkou utekla Simona Krainová (49) do Karibiku. S manželem Karlem Vágnerem (46) si tady před časem pořídili apartmán.

Střešní byt na Praze 6 si Simona koupila dávno předtím, než poznala Karla. Když měl přijít na svět jejich syn Max, tak od Dary Rolins (50) odkoupili její sousední byt a oba prostory propojili. Vzniklo luxusní bydlení o rozloze 400 m². 

Byt byl naprosto nádherný, ale jak se narodili, explodovala doslova bomba! Maxík ťapal ručičkama od jídla při rytmech Teletubbies po stěnách. Bruno ho úspěšně následoval a postupem času do brazilské třešně na podlaze, nejen těmi oranžovými tatrovkami, kreslili nepravidelné a trvalé obrázky. Časem, jak se naše rodina rozrůstá, se k nim přidaly dvě parťačky Angela & Aisha. Když to shrnu, tak se nám podařilo byt zdevastovat a po 12 letech jsme konečně ready na kompletní rekonstrukci,“ svěřila se Krainová na sociální síti. 

Několik týdnů byt vyklízeli, přeci jenom za ty roky nashromáždili strašně moc věcí a jen to nejnutnější sbalili do pár kufrů. 

„Náš domov se momentálně nachází v těchto pěti kufrech. Zbytek je ve stovkách krabic rozmístěných po celé Praze. Nejvíc pro mě je zjištění, že mraky těch věcí vůbec nepotřebuji,“ přiznala modelka a ukázala jejich střešní holobyt. 

Rodinka se i s čivavami přesunula do Dominikánské republiky, kde vlastní nemovitost. Tady Simona oslaví i své padesátiny. Do Česka by se měli vrátit v dubnu, kdy by jejich byt měl být kompletně zrekonstruovaný.