Betonová stěrka Metallic space grey Betonová stěrka Metallic space grey

Neohodnoceno

V ceně produktu je započítána práce od profesionála. Cena je uvedena za 1 m2

Dostupnost Dostupné: po objednání s vámi domluvíme termín realizace.
Kód: 156
3 721 Kč / m² 3 075,21 Kč bez DPH
Betonová stěrka Metallic space grey Betonová stěrka Metallic space grey
Neohodnoceno
Betonová stěrka Metallic space grey  Betonová stěrka Metallic space grey
Vystaveno showroom Chodov

Betonová stěrka (benátský štuk) je vlastně moderní omítka nejčastěji v imitaci betonu, ale například i kamene, břidlice či dalších specifických struktur. Jde o designový prvek navozující industriální vzhled jakékoliv stěny, podlahy, koupelny, sprchového koutu, kuchyně nebo jiné části interiéru či exteriéru. Dnes už neplatí, že betonová stěrka musí být v šedivém betonovém odstínu, barvám a strukturám se v moderním designu meze nekladou.

V naší kolekci betonových stěrek najdete odstíny vyladěné k dokonalosti našimi interiérovými architekty, včetně exkluzivních odstínů vytvořených speciálně pro Tempus Design Collection.

Výběrem odstínu však naše služby nekončí. U nás si objednáváte hotovou designovou stěrku nejvyšší kvality, tedy včetně veškerého materiálu a práce. Každá zkušeně aplikovaná stěrka je unikátním uměleckým dílem, které má moc interiér významně pozvednout a dodat mu na jedinečnosti.

Betonové stěrky, kromě toho, že jsou krásné na pohled, mají ve srovnání s malbou nebo obklady i mnoho praktických výhod. Jsou trvalé, vysoce odolné a nemají žádné spáry. Netvoří se na nich plísně, a proto jsou velmi vhodné i z hygienického hlediska. Naše betonové stěrky jsou ze špičkového materiálu, který je vhodný pro interiér i exteriér, odolá působení vody, deštů či dezinfekce. Lze je tedy použít kdekoli v interiéru i exteriéru, a to i na místa se specifickou zátěží, jako je koupelna, kuchyně nebo okolí krbu. Velmi efektně lze stěrku uplatnit pro akcentaci nebo vizuální sjednocení například kuchyně s jídelním a obývacím prostorem.

Betonová stěrka se aplikuje ručně a na její finální vzhled má zkušenost a um odborníka naprosto zásadní vliv. U nás máte jistotu precizního provedení s citem pro design, aby výsledné dílo bylo skutečnou ozdobou vašeho interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové Stěrky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: