Betonová stěrka Mandala Betonová stěrka Mandala

Neohodnoceno

V ceně produktu je započítána práce od profesionála. Cena je uvedena za 1 m2

Dostupnost Dostupné: po objednání s vámi domluvíme termín realizace.
Kód: 150
3 721 Kč / m² 3 075,21 Kč bez DPH
Betonová stěrka Mandala Betonová stěrka Mandala
Neohodnoceno

Betonová stěrka (benátský štuk) je vlastně moderní omítka nejčastěji v imitaci betonu, ale například i kamene, břidlice či dalších specifických struktur. Jde o designový prvek navozující industriální vzhled jakékoliv stěny, podlahy, koupelny, sprchového koutu, kuchyně nebo jiné části interiéru či exteriéru. Dnes už neplatí, že betonová stěrka musí být v šedivém betonovém odstínu, barvám a strukturám se v moderním designu meze nekladou.

V naší kolekci betonových stěrek najdete odstíny vyladěné k dokonalosti našimi interiérovými architekty, včetně exkluzivních odstínů vytvořených speciálně pro Tempus Design Collection.

Výběrem odstínu však naše služby nekončí. U nás si objednáváte hotovou designovou stěrku nejvyšší kvality, tedy včetně veškerého materiálu a práce. Každá zkušeně aplikovaná stěrka je unikátním uměleckým dílem, které má moc interiér významně pozvednout a dodat mu na jedinečnosti.

Betonové stěrky, kromě toho, že jsou krásné na pohled, mají ve srovnání s malbou nebo obklady i mnoho praktických výhod. Jsou trvalé, vysoce odolné a nemají žádné spáry. Netvoří se na nich plísně, a proto jsou velmi vhodné i z hygienického hlediska. Naše betonové stěrky jsou ze špičkového materiálu, který je vhodný pro interiér i exteriér, odolá působení vody, deštů či dezinfekce. Lze je tedy použít kdekoli v interiéru i exteriéru, a to i na místa se specifickou zátěží, jako je koupelna, kuchyně nebo okolí krbu. Velmi efektně lze stěrku uplatnit pro akcentaci nebo vizuální sjednocení například kuchyně s jídelním a obývacím prostorem.

Betonová stěrka se aplikuje ručně a na její finální vzhled má zkušenost a um odborníka naprosto zásadní vliv. U nás máte jistotu precizního provedení s citem pro design, aby výsledné dílo bylo skutečnou ozdobou vašeho interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové Stěrky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: